75-137 Koszalin, ul. Szczecińska 38B
Napisz do nas

SYSTEMY KLIMATYZACJI

Zapewniamy pełen zakres profesjonalnych usług w zakresie doboru urządzeń, instalacji i serwisów systemów klimatyzacji.Urządzenia klimatyzacyjne pod kluczem

W nowoczesnych warunkach klimatyzacja nie jest luksusem, ale koniecznością. Systemy klimatyzacji skutecznie wpływają na temperaturę, obniżając ją i podnosząc, nawilżają i osuszają powietrze, czyści dobrze, jonizują, pozwalają na oddziaływanie na cały obszar w kompleksie lub na poszczególnych sekcjach. Dobrze dopasowana klimatyzacja pozwala na równomierne rozprowadzenie strumienia na górze lub poniżej lub skierowanie go tylko na podłogę itp.

„WiK” - firma świadcząca usługi w zakresie instalacji systemów klimatyzacyjnych w Kijowie. Obsługujemy różne obiekty: przedsiębiorstwa przemysłowe, centra handlowe, pomieszczenia biurowe, domy prywatne, apartamenty itp.

Wszyscy pracownicy naszej organizacji są wysoko wykwalifikowani, posiadają specjalne wykształcenie i duże doświadczenie praktyczne w projektowaniu i instalacji systemów klimatyzacji. Specjaliści z WiK opracowują solidne technicznie i kompetentne rozwiązania, a także z powodzeniem je wdrażają.

Projektowanie systemów, w szczególności systemów rozdzielonych, wielostrefowych systemów klimatyzacji, klimakonwektorów chłodniczych.
Wybór i dostawa wysokiej jakości technologii klimatycznych.
Instalacja systemu klimatyzacji
Uruchomienie w siedzibie klienta
Gwarancja i konserwacja zainstalowanego sprzętu.

Profesjonalna klimatyzacja pomieszczeń mieszkalnych i przemysłowych pod klucz

Instalacja sprzętu w pomieszczeniach mieszkalnych i przemysłowych zakłada indywidualne podejście do biznesu, biorąc pod uwagę cechy obiektów, życzenia, możliwości klienta i cechy techniczne różnych modeli muszą być brane pod uwagę.

W zależności od funkcjonalności można wybrać kasety, kanały, ściany, podłogi, sufity, narożniki, ściany i sufity, sufity, warianty kolumn, które działają w różnych trybach, gwarantują oszczędne zużycie energii, wyróżniają się niskim poziomem hałasu, są mało wymagające.

Klimatyzacja „pod klucz” jest ważna dla osób fizycznych, indywidualnych przedsiębiorców, przedstawicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, to znaczy dla aranżacji obiektów mieszkalnych, handlowych, przemysłowych i innych.

Indywidualne podejście

Systemy są również podzielone na konwencjonalny falownik, to znaczy te, które przekształcają prąd przemienny w prąd stały i mają swoje własne właściwości. Współcześni producenci oferują wygodne sposoby sterowania, ustawianie pożądanych trybów, parametrów. Na przykład w nocy system przełącza się do pracy z obniżonym poziomem hałasu, z innymi parametrami temperatury.

Klimatyzacja od profesjonalistów to gwarancja wydajności, jakości, niezawodności i rozsądnych cen, niezależnie od tego, czy systemy są instalowane w obiektach mieszkalnych czy niemieszkalnych. Nasze usługi świadczymy nie tylko w Koszalinie ale także w Słupsku oraz Kołobrzegu.

Aplikacja
Zamknij