75-137 Koszalin, ul. Szczecińska 38B
Napisz do nas

Klimatyzacja wentylacja Słupsk

Najlepsi specjaliści w zasięgu rękiW nowo budowanych obiektach bardzo ważne jest zachowanie komfortu termicznego, niezależnie od aury panującej na zewnątrz, dlatego wykorzystuje się systemy wentylacji i klimatyzacji. Rekuperator wyposażony w filtry i współpracujący z wymiennikiem gruntowym pozwala zachować stałą temperaturę w pomieszczeniach zarówno zimą, jak i latem. Natomiast wspomagającym systemem jest klimatyzacyjny, który większą rolę odgrywa latem, natomiast dzięki doborowi odpowiedniego urządzenia można liczyć również na częściowe dogrzanie powietrza wewnątrz. Mamy zatem urządzenie uniwersalne, którego nie powstydzą się inżynierowie budujący domy energooszczędne i pasywne. Jednak ta technologia sprawdza się także w tradycyjnie ocieplonych budynkach.

Wentylacja i klimatyzacja Słupsk - dopasowanie projektu do potrzeb klienta

W każdym budynku zarówno system wentylacji, jak i klimatyzacji musi być odpowiednio zaprojektowany, by spełniał oczekiwania inwestora. Firma ze Słupska kieruje swoją ofertę nie tylko do odbiorców prywatnych, ale również przemysłowych. System klimatyzacji można dopasować zarówno do niewielkich budynków, jak i tych o znacznej kubaturze. Zatem inaczej będzie wyglądał projekt klimatyzacji i wentylacji do centrum handlowego, a inaczej do domu jednorodzinnego. Istotne znaczenie zawsze ma dopasowanie jednostki zewnętrznej klimatyzacji, a także odpowiednie rozmieszczenie jednostek wewnętrznych. Mogą one znaleźć się na ścianie przy podłodze, suficie, czy też przy narożnikach pomieszczenia. Ważne by wybrać taki system, który zapewni największą efektywność. Do wyboru są urządzenia kolumnowe, kasety czy też kanały, a także wiele innych innowacyjnych rozwiązań. Jeśli istotne znaczenie ma ograniczenie hałasu, to specjaliści dobiorą rodzaj klimatyzacji właśnie pod tym kątem.

Klimatyzacja i wentylacja Słupsk - najlepsi specjaliści w zasięgu ręki

Firma zatrudnia tylko najlepszych fachowców w zakresie projektowania i montażu systemów klimatyzacji. Dzięki temu klienci mają pewność, że powierzają tę ważną pracę osobom kompetentnym, które wybiorą najlepsze rozwiązanie zarówno pod względem efektywności, jak i energooszczędności. Każde urządzenie objęte jest gwarancją i zawsze można skorzystać z serwisu. Przynajmniej raz do roku należy dokonywać przeglądów zarówno kanałów wentylacyjnych, jak i klimatyzacji. Wymiana filtrów gwarantuje czyste, a system nawiewów odpowiednio zjonizowane powietrze. W każdym budynku niezależnie od jego wielkości może zatem panować zdrowa atmosfera.

Profesjonalne systemy zintegrowane z elektroniką

Zarówno wentylacja, jak i klimatyzacją są sterowane zewnętrznie. Panel sterowania pozwala na ustawienie odpowiedniej temperatury, a także trybu pracy urządzenia. Dzięki temu można np. ograniczyć głośność działania. Ma to znaczenie np. w nocy, kiedy zarówno wentylacja, jak i klimatyzacja przechodzi w tryb nocny. Jeden z systemów może być również czasowo ograniczony. Dzięki temu również ma się zagwarantowaną oszczędność działania.

Firma swoją ofertę kieruje zarówno do małych podmiotów, jak i dużych firm, a także osób prywatnych. Klimatyzacja w obiektach przemysłowych czy użytku publicznego jest absolutnie niezbędna. Zmiana klimatu sprawia, że także w domach potrzebne są systemy zwiększające komfort życia. Warto podkreślić, że wszystkie używane przez firmę urządzenia klimatyzacyjne spełniają restrykcyjne normy i posiadają czynnik chłodniczy, który w mniejszym stopniu wpływa na środowisko naturalne. Warto wybrać zatem najlepsze rozwiązania na rynku i fachowców, którzy doradzą odpowiedni system.

Aplikacja
Zamknij