75-137 Koszalin, ul. Szczecińska 38B
Napisz do nas

INSTALACJA SYSTEMÓW WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

Zapewniamy pełen zakres profesjonalnych usług w zakresie instalacji systemów wentylacyjnych i urządzeń klimatyzacyjnych o dowolnej złożoności i typach.

Pracownicy działu montażu i produkcji WiK świadczą szereg usług w zakresie produkcji i instalacji systemów klimatyzacji i wentylacji, aspiracji, ogrzewania, automatyzacji i ogrzewania. Prawo do wykonywania wszystkich rodzajów prac budowlanych i instalacyjnych jest licencjonowane.

Instalację sprzętu wykonują profesjonaliści - profesjonaliści z dużym doświadczeniem praktycznym.

Nasze usługi instalacji i uruchamiania

Montaż systemów wentylacji i klimatyzacji odbywa się za pomocą wysokiej jakości specjalistycznego sprzętu przeznaczonego do profesjonalnego montażu urządzeń HVAC. Do instalacji komponenty i materiały eksploatacyjne są używane tylko najwyższej klasy.

Należy zauważyć, że kolejność całego kompleksu robót w jednej firmie jest najbardziej opłacalna - w tym przypadku koszty materiałowe są znacznie obniżone, a warunki realizacji zamówienia na dostawę i instalację systemów klimatyzacji są zmniejszone.

Instalacja urządzeń klimatyzacyjnych jest jednym z najważniejszych etapów prac budowlanych i naprawczych. O tym, jak dobrze instalacja klimatyzacji i wentylacji została przeprowadzona, zależy wydajność sprzętu, a tym samym samopoczucie i wydajność osób przebywających w tym pomieszczeniu. Dlatego instalacja systemów wentylacji i klimatyzacji powinna być zawsze przeprowadzana wyłącznie przez wykwalifikowany personel.

ich pragnienie osiągnięcia maksymalnego komfortu klimatycznego dla ciała w każdym pokoju, większość ludzi ma tendencję do instalowania systemów klimatyzacyjnych w postaci ścian i innych typów klimatyzatorów lub systemów dzielonych. Instalacja takiego sprzętu do kondycjonowania może utrzymać ustawioną temperaturę w pomieszczeniu, oczyścić powietrze iw niektórych przypadkach może zmieniać odczyty wilgotności powietrza. Podczas instalowania klimatyzatorów kanałowych istnieje możliwość dodatkowego zasilania świeżego powietrza zewnętrznego o regulowanej kierunkowości przepływu powietrza i jego prędkości.

Każda instalacja systemów klimatyzacji może być wykonywana równolegle z ogólną instalacją systemów wentylacyjnych lub oddzielnie od nich. Pełna instalacja komunikacji, kanałów powietrznych, instalacja urządzeń klimatyzacyjnych i podłączenie do istniejących sieci - wszystko to robią nasi profesjonalni mistrzowie. Może to dodatkowo obejmować prace instalacyjne na dużych wysokościach i pracę ze sprzętem gazowym, która zależy bezpośrednio od rodzaju systemu, rodzaju sprzętu i cech konkretnego obiektu klienta.

Aplikacja
Zamknij