75-137 Koszalin, ul. Szczecińska 38B
Napisz do nas

SYSTEMY WENTYLACJI

Zapewniamy pełen zakres profesjonalnych usług w zakresie projektowania, instalacji i konserwacji systemów wentylacyjnych.

Źle zaprojektowana lub wykonana instalacja wentylacji to duży problem, jest nie ekonomiczna, może źle wpływać na zdrowie lub procesy produkcyjne. Korzystając z usług naszej firmy, mają Państwo pewność, że instalacji wentylacji będzie działała poprawnie. Niezależenie czy to wentylacja dla małego biura, wentylacja hal przemysłowych czy profesjonalne odciągi technologiczne.

Zespół firmy to grupa ludzi z dużym doświadczeniem.

Wentylacja od "A" do "Z"

Jesteśmy w stanie zaprojektować instalacje wentylacji, pomóc w doborze odpowiednich urządzeń, następnie wykonać i serwisować całą instalacje.

Projektowanie następujących systemów: wentylacja nawiewna, wywiewna i wywiewna.
Produkcja kształtek i kanałów powietrznych.
Dostawa sprzętu wentylacyjnego niezbędnego do realizacji konkretnego projektu.
Instalacja systemów wentylacyjnych.
Uruchomienie gotowych systemów.
Gwarancja i konserwacja zainstalowanych systemów wentylacyjnych.

Nasze realizacje instalacji wentylacji

- Amfiteatr w Koszalinie

- Karlino zakład "Hominit": dostawa i montaż systemów odpylania

- Hale magazynowe z zapleczem biurowym: BG Production, Power Tech w Wałczu,

- wiele kompleksów basenowych: Basen Miejski w Koszalinie, Sanatorium Lech Kołobrzeg, Meduza Mielno, Albatros Mielno i wiele innych..


Najważniejszą cechą projektowania i instalacji przemysłowych systemów wentylacyjnych jest uwzględnienie specyfiki konkretnego przedsiębiorstwa. W przypadku, gdy prace związane ze zwiększoną koncentracją gazów i pyłów są przeprowadzane w pomieszczeniach, kanały powietrza wywiewanego są instalowane na dole. Lub znajdują się w kanałach ukrytych pod paleniskiem.

W celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa przemysłowe systemy wentylacyjne sugerują celowość zainstalowania wentylatorów zabezpieczonych przed ewentualną eksplozją.

Ponadto, w obiektach przemysłowych należących do grupy ryzyka zgodnie z istniejącymi warunkami, zakłada się instalację zintegrowanego systemu wentylacyjnego (wentylacja przemysłowa „pod klucz”) - sam lokalny lub ogólny system wymiany nie zapewni odpowiedniego poziomu mocy.
Aplikacja
Zamknij